FB

Jak rezerwować?

W biurze podróży Sun-Travel dokonują Państwo rezerwacji w najwygodniejszy dla siebie sposób.

Zapraszamy do przeglądania ofert i rezerwowania miejsc.To naprawdę proste !

Naszym Klientom gwarantujemy bogatą ofertę, fachową obsługę, bezpłatny parking przy lotnisku na czas pobytu!


REZERWACJA TELEFONICZNA


Podczas rozmowy telefonicznej nasz Konsultant poprosi Państwa o podanie danych niezbędnych do założenia wstepnej rezerwacji oraz wyjaśni wszystkie formalności. Umowę, warunki uczestnictwa i ubezpieczenia oraz dane do wpłaty otrzymają Państwo mailem, pocztą tradycyjną lub odbiorą bezpośrednio w naszym biurze.Rezerwacja zostanie potwierdzona gdy dostarczą Państwo podpisaną umowę i dowód wpłaty.

Jeśli potrzebują Państwo porady przy wyborze oferty lub pojawią się jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, nasz personel służy fachową pomocą.


REZERWACJA MAILOWA


Prosimy o podanie mailem szczegółów wybranej imprezy tj. termin, długość pobytu, hotel, wyżywienie, ilość pokoi, ilość osób oraz danych uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, adres) oraz swoich danych kontaktowych. Nasz Konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia dostepności miejsc i ceny oraz dokona rezerwacji wstępnej. Otrzymają Państwo mailem umowę-zgłoszenie, warunki uczestnictwa, ubezpieczenia oraz dane do wpłaty. Rezerwacja zostanie potwierdzona gdy dostarczą Państwo podpisaną umowę i dowód wpłaty.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać najciekawsze, dopasowane do Państwa oczekiwań oferty, to zachęcamy do skorzystania z gotowego formularza dostępnego na naszej stronie.


REZERWACJA INTERNETOWA


  • W wyszukiwarce na głównej stronie prosimy wybrać interesujące Państwa kryteria. Po kliknięciu w „Więcej opcji” pojawią się dodatkowe, bardziej szczegółowe kryteria wyboru ofert.
  • Jeśli w wyszukiwarce wybrali Państwo konkretny kraj pojawią się dostępne regiony. W przypadku niewybrania jednego kraju wyświetlą się dostępne kierunki z regionami.
  • Po wybraniu kierunku podróży pojawi się lista dostępnych hoteli od najniższej do najwyższej ceny. Przy każdej ofercie można kliknąć w ikonkę „i” gdzie zapoznają się Państwo z opisem i zdjęciami hotelu.
  • Po kliknięciu w cenę oferty przechodzą Państwo do konkretnego wyboru wylotu oraz rodzaju pokoju. Kolejny raz należy kliknąć cenę przy wybranej opcji. Gdy oferta jest dostępna prosimy kliknąć przycisk „Dalej”.
  • Na tym etapie pojawią się szczegóły wyjazdu oraz kalkulacja ceny. Jeśli akceptują Państwo ofertę prosimy zaznaczyć okienko „Wyślij zgłoszenie” w rubryce 3. Jak rezerwować.
  • W rubryce 5 prosimy wypełnić wymagane dane osobowe. Prosimy zaznaczyć potwierdzenie zapoznania się z warunkami umowy w rubryce 6 a następnie kliknąć w przycisk „Wyślij zgłoszenie”.
  • Informujemy iż wysłanie zgłoszenia nie zobowiązuje Państwa do zakupu imprezy turystycznej i nie wiąże się z żadnymi kosztami. Po otrzymaniu zgłoszenia nasi Konsultanci skontaktują się z Państwem w celu potwierdzenia dostępnoścmi miejsc i ceny. Zostanie dokonana dla Państwa wstępna rezerwacja miejsc. Otrzymają Państwo mailem szczegóły oferty, umowę-zgłoszenie, warunki uczestnictwa i ubezpieczenia oraz dane do wpłaty.Rezerwacja jest wiążąca po otrzymaniu od Państwa w wymaganym terminie podpisanej umowy oraz dowodu wpłaty. Rezygnacja lub zmiany rezerwacji po odesłaniu podpisanych dokumentów będą wiązały się z kosztami zgodnie w Warunkami Uczestnicstwa.
  • Otrzymają Państwo od nas potwierdzenie rezerwacji oraz wszelkie niezbędne informacje odnośnie dokumentów podróży, z którymi należy udać się na lotnisko . Będziemy się z Państwem kontaktować najpóźniej na 2 dni przed wylotem w celu potwierdzenia godzin przelotów.
  • W przypadku krajów nienależących do Unii Europejskiej lub/i podróżowania z dziećmi należy koniecznie sprawdzić ważność paszportów.

Informacji o przepisach wjazdowych i wizach udzielą Państwu nasi Konsultanci.

Życzymy szczęśliwej podróży, udanego pobytu

oraz wielu wspaniałych wspomnień z wakacji :)

Obróć ekran do układu poziomego, aby w pełni korzystać ze strony internetowej.